Osta.ee-l nagu läheks kah natuke

Osta.ee saatis kasutajatele hoiatuse, et serveritööde tõttu on nad peagi natukene “maas” (13.10.2006 kell 02:00 – 06:00), aga samas kirjas ka huvitavat statistikat nende kasutusnumbrite kohta:

Osta.ee alustas oma tegevust 2000. aastal ning kasutajate ja oksjonite arvud olid alguses väga madalad. Praeguseks on meie keskkonnas üle 60 000 registreeritud kasutaja ning erinevate külastajate arv nädalas küündib üle 33 000. Aktiivseid oksjone on meie süsteemis igapäevaselt 14 000 – 19 000.

Ja anonüümseks jääda soovivad allikad kommenteerivad: millest 70% on mõttetud mündi ja postmargi kollektsionääride omad mis mitte essugi sisse ei too.

2 comments - What’s your take?

  1. busse says:

    töenäoliselt on osta.ee praegune kuju end ammendanud. palju arvuti kraami liigub läbi hinnavaatluse foorumi. maci kola läbi emug’i jne.

    aastaid tagasi jah vöis olla suht hea müügikoht, kuid tänaseks on minu arvates selle lehe olemus ja sisu jäänud ajale jalgu. ei pakuda seda, mis kutsuks inimesi just seal müüma. samas, üks väga kerge viis on kasvöi oma üleliigset asja blogis müüa. väga kergelt saab huvilisi ja ka ostjaid. ja teinekord vöib ostja veel tagasigi tulla, et äkki näed sul siukest asja ka leidub vöi siis lihtsalt. ühe blogi lugejal on tuttav kurtnud, et siukest asja vaja ja see lugeja on märganud, et näe, see tüüp seal blogis pakkus seda ja niimoodi ka liigub info inimeselt inimesele. ja kes teabki, saab palju parema hinnaga kauba ja kiireminigi kätte :)

  2. kixs says:

    osta.ee probleemiks on enamike oksjonite ülimalt kõrgeks aetud hinnad. HV ja emug-st on inimesed saanud juba maitse suhu mis asjad tegelikult väärt on. Ja Busse jutt et blogi kaudu saab müüa on täiesti õige ja sama moodi saab ka osta. Kas või kui näiteid tuua siis ostsin mina Telleri blogi kaudu endale arvuti taha tooli. Enda blogi panin aga et vaja emaplaati ja näe Busse kohe ütles et pole probleem. Samas on aga ka vaja sellist keskset oksjoni keskkonda kus kõik võimaliku kaupa saab muretseda.

Leave a Reply