Müüdud: Suur Matrixi seljakott

PÕMM! MÜÜDUD.

Müün ära oma suure seljakoti, sest ei kasuta seda ise. Ostetud sai ta aastal 2000, reisimas on käinud Indias ja kord-paar Eesti metsades, ülejäänud aja kapis rändamisest unistanud.

Matrix seljakott küljelt Matrixi seljakott tagantvaates
Piltidel klikkides suuremad versioonid.

Tootja: Matrix (Eesti tootja, kes meie Everesti alpinistide varustab)
Maht: 100+ liitrit
Värv: Tuhm tumeroheline
Lisa: 2 eemaldatavat küljekotti/taskut, millest saab eraldi väikese selja või vöökoti (püksirihma saab koti aasadest läbi lükata) teha lühemaks matkaks. Taskud mahutavad kaks 1,5 liitrist pudelit ja natuke ruumi jääb ülegi.
Kinnitusrihmad/aasad: Ma pole mägimatkaekspert, aga kotil tundub olevat piisavalt erinevaid aasasid igasugu varustuse kinnitamiseks. Vajadusel saab sellest lisapilte.
Vihmakate: Ostsin eraldi juurde Ferrino hõbedase vihmakatte, mis ka hiiglasliku helkuri funktsiooniga.
Kellele kott sobib: Suuremale meesterahvale (ise olen 185 cm), kel ees pikem retk ning kes pole vaimustunud ülikirjudest poes saada olevatest matkakottidest.
Hind: MÜÜDUD
Kontakt: (asub Tallinnas)

Kotti hoiab püsti kerge alumiiniumraam, selja alaosa toetab suur ja tõhus padi, ka vöörihmad on võimsad. Olen rasket koormat seljas kandnud isegi nii, et käed õlarihmadest välja võtnud, toetab väga ilusti tagumikule.

Laadimiseks on kaks auku, üks peal, teine, lukuga, all. Koti keskel pehme vahelagi, millega saab koti kaheks jagada. Mõlemal küljel pudelitasku ja koti “peas” nii seesmine kui välimine mahukas tasku.

Matrix seljakott
Piltidel on kotis täiteks 2 parajalt suurt magamiskotti ning 2 kingakarpi. Väiksemas kotis kaks 1,5 liitrist joogipudelit.

Leave a Reply